Prace remontowe naszej Bazyliki Mniejszej w Myszyńcu ciągle trwają. Aktualnie jest oczyszczana, czyli piaskowana elewacja ceglana na zewnątrz kościoła, oraz wymiana skruszonych cegieł. Wymienione są witraże, posadzki i ławy . Zaczęliśmy również prace przy renowacji dzwonnicy.

Prosimy bardzo o modlitwę za wszystkie prace remontowe w naszej Bazylice w Myszyńcu. Dziękujemy za wszelkie wsparcie finansowe naszym parafianom. Gdyby ktoś chciał dalej wesprzeć finansowo wszelkie prace remontowe, to można przelać dobrowolną ofiarę na Parafię Trójcy Przenajświętszej w Myszyńcu z dopiskiem "Remont Bazyliki" na numer konta bankowego: 34892000010002211620000120. Każde wsparcie finansowe pozwoli łatwiej zrealizować całościowe dzieło kapitalnego remontu. Za wszelkie ofiary już teraz składamy Bóg zapłać.

 

Pielgrzymki parafialne

Planowane pielgrzymki

VIII 2020 r. - Liban

IV 2021r. - Izrael

VII 2021r. - Izrael

Nasze ostatnie publikacje:

A już niebawem :

 

'Ojcze nasz'- zapis kurpiowski

          Łojce nas

Łojce nas, chtórnyś je w ńebźe
        Śwęć śë jińë Twoje
    Przydź Królestwo Twoje
        Bądź wolå Twoja
   Jeko w ńebźe tak ji na źëńi
  Chleba naségo powsednégo
         Dåj nóm dźiśåj
   Ji łodpuść nóm nase źiny
    Jeko ji my łodpuscómy
        Nasëm źinowajcóm
 Ji ńe wódź nas na pokusëńe
   Łale nas zbåw łode złégo
                Łamën.

 

    Transmisja Mszy Św.

       z naszej Bazyliki

      Niedziela Palmowa

         TV POLONIA

    5 IV 2020 godz. 13.00

  

 

 

 

Grób Św. Jana Pawła II

 

Kontakt

Adres: Plac Kard. Stefana Wyszyńskiego 1

Tel. do Ks. Dyżurnego:

507116300

Tel. na plebanię:

297721021

Kancelaria parafialna czynna:

od poniedziałku do soboty

godz.: 8.00-9.00 i 16.00-17.00

Pogoda

Media katolickie