Z ogromną przyjemnością informujemy, że Gmina Myszyniec bierze udział w ogólnopolskim konkursie ,,Podwórko NIVEA”, w którym do wygrania jest wyjątkowy, retro-nowoczesny plac zabaw. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do głosowania w konkursie.

Lokalizacja zgłoszona przez gminę do konkursu to „Kurpiowska Kraina w Wydmusach nad zalewem Wykrot. Zdecydowaliśmy się wskazać „Kurpiowską Krainę”, ponieważ jest to ogólnodostępne i wyjątkowe miejsce. Położone jest w sercu Kurpiowszczyzny, w malowniczej scenerii lasów Kurpiowskiej Puszczy Zielonej. Piękne krajobrazy przyciągają turystów z różnych zakątków Polski. Prosimy o głosy oraz zapraszamy do śledzenia nas na facebook-u ( https://www.facebook.com/events/1067317396661838/ ). Pragniemy dotrzeć do jak największego grona odbiorców, każdy głos jest na wagę złota potrzebujemy Państwa wsparcia, aby wygrać.

Konkursowa rywalizacja będzie polegała na aktywnym głosowaniu na zgłoszoną lokalizację ( Plac zabaw w „Kurpiowskiej Krainie” w Wykrocie) za pośrednictwem strony: www.nivea.pl/podworko2016 bądź przez mobilną aplikację. Każdego dnia można oddać jeden głos wystarczy posiadać adres mailowy, a im więcej głosów tym większa szansa na wygraną.

Konkurs ,,Podwórko NIVEA”  składa się z dwóch etapów, głosowania:

• Etap I od dnia 5 maja 2016 r. (czwartek)  do 2 czerwca 2016 r. do godziny 23:59:59
  • Etap II od dnia 3 czerwca 2016 r. do 30 czerwca 2016 r. do godziny 23:59:59

W każdym etapie głosowania organizator konkursu wyłoni 20 zwycięskich lokalizacji.

Co należy zrobić, aby oddać głos na Podwórko NIVEA w ,,Kurpiowskiej Krainie” nad zalewem Wykrot?

1. Wejść na "ranking" (www.nivea.pl/podworko).
2. Odnaleźć Kurpiowską Krainę w Wydmusach nad Zalewem Wykrot (w lokalizacji wybieramy najpierw województwo mazowieckie, a potem powiat ostrołęcki i gminę Myszyniec-miasto w gminie miejsko-wiejskiej).
3. Wpisać swój adres mailowy na który przyjdzie link aktywacyjny (Uwaga! Tyle ile posiadasz adresów mailowych tyle głosów oddajesz ).
4. Potwierdzić głos poprzez maila, który powinien przyjść pod wskazany adres (być może z opóźnieniem, może także się pojawić w różnych zakładkach typu "spam", "oferty", "społeczności").

Zasady konkursu są proste – wystarczy zapał i konsekwencja w dążeniu do celu, a ten jest naprawdę szczytny- uśmiech dzieci.

Z góry dziękujemy za głosy i zainteresowanie, razem możemy więcej.

Urząd Miejski w Myszyńcu

Codzienna transmisja Mszy Świętej z Bazyliki