Kochani!

Powoli kończy się rok, nadchodzi czas podsumowań i przemyśleń. Podziękujmy za dany nam czas i zawierzmy kolejny rok Bogu!

Na progu nowego roku życzymy Ci przede wszystkim byś chodził za Jezusem i Jego drogą.

Mówimy, że najpiękniejszy rodzaj szczęścia to ten, w którym czujesz, że wszystko jest tak, jak powinno. Nie chodzi o wielkie, niesamowite wydarzenia, które zmieniają Twoje życie o 180 stopni, tylko o spokój ducha, który mamy w Panu, o zasypianie z poczuciem, że Twoje jutro jest bezpieczne, a wszystkie sprawy są poukładane w Bożym planie i takiego szczęścia Ci życzymy.

Życzymy Ci abyś w nowym 2018 roku nigdy się nie poddawał, bądź silny i odważny. Człowiek żyje średnio 25 915 dni. Tyle czasu mamy na poznawanie świata, spotykanie ludzi, przekraczanie swoich granic. Tylko od nas zależy, jak wykorzystamy ten czas.

Szczęść Boże!

24-30 IV 2018 r. - pielgrzymka do Ziemi Świętej

VII 2018 r. - pielgrzymka nauczycieli do Ziemi Świętej

Czytanie na dziś

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.