Po dość długim czasie oczekiwania, w końcu możemy oficjalnie ogłosić, że zostaliśmy rekordzistami Polski, w wydarzeniu, jakim było "Największe zgromadzenie osób w strojach ludowych"!
Po analizie materiałów, nagrań i zeznań świadków oraz stewardów, podliczyliśmy, że w próbie bicia rekordu było nas, aż 467!
Dziękujemy Wam serdecznie, za to, że pomogliście nam pobić ten rekord, bez Was nic by się nie udało!

Za pobicie rekordu otrzymaliśmy certyfikat, który już wisi na honorowym miejscu, a jak wygląda mogą Państwo zobaczyć na załączonym zdjęciu.
Istnieje możliwość, otrzymania imiennego certyfikatu, dla każdego z Was, kto brał udział w tym wydarzeniu. Proponujemy dwie opcje:
1. Certyfikat bez ramki - 30 zł
2. Certyfikat w drewnianej ramce, o kolorze srebrny połysk i granatowym passe-partout - 55 zł.
Opłata za certyfikat jest w formie przedpłaty.
Gdyby ktoś z Państwa chciał zamówić takiż oto certyfikat zapraszamy do sekretariatu RCKK.

( wpis z RCKK w Myszyńcu)

Czytanie na dziś

Źródła nie znaleziono