Całując z szacunkiem dłonie Babciom i ściskając serdecznie ręce Dziadkom, polecamy Was opiece świętych Joachima i Anny, prosząc — za Janem Pawłem II— „aby wyjednali nam dar mądrej miłości do ludzi starszych, ażeby w naszym społeczeństwie każda rodzina i wszyscy jej członkowie umieli strzec, objawiać i przekazywać miłość” („Familiaris consortio” 17).

W dniu Waszego Święta kochane Babcie, drodzy Dziadkowie składamy Wam najserdeczniejsze życzenia…To Wy jesteście dla kochających wnuków podporą, przykładem i siłą. Życzymy Wam dzisiaj, aby szczęścia słońce zawsze dla Was radością świeciło! Dużo zdrowia, wielkiego entuzjazmu, chwil dla samych siebie, spełnienia marzeń, zwłaszcza tych najskrytszych, do tego młodzieńczej energii i nadziei w to, że każdy dzień będzie jeszcze lepszy.

Niedzielna transmisja Mszy Świętej z Bazyliki

Link do kanału YouTube