Zapraszamy dzieci od 4 klasy szkoły podstawowej i młodzież na wyjazd w Tatry w czasie wakacji w dniach 16 – 20 lipca 2017r. W programie: codzienna Eucharystia z konferencją, nocleg w Zakopanym, szlak papieski Jana Pawła II, wizyta w Sanktuariach na Krzeptówkach, Olczy, Gubałówka, skocznie narciarskie, Dolina Kościeliska, Niedzica – zamek i rejs statkiem, całodniowy pobyt w parku wodnym Tatralandia na Słowacji, w drodze powrotnej Kraków. Cena dla dzieci i  młodzieży 580 zł .

Cena zawiera: 4 noclegi w pokojach 4-6 osobowych (możliwe pokoje rodzinne lub 2 osobowe) z łazienkami, śniadania, II śniadanie, obiadokolacje, transport, ubezpieczenia w Polsce i na Słowacji, bilety wstępu na kolejki górskie do parku narodowego, na skocznie, rejs statkiem, przewodników górskich, bilet całodniowy do Parku Wodnego Tatralandia, Mcdonald.Zapisy:  ks. Andrzeja 509114457. Wymagany dowód osobisty lub paszport. Liczba miejsc ograniczona. Podczas zapisów zadatek 150 zł.

Program wyjazdu  (16-20 lipca 2017r.)

(ze względu na warunki pogodowe niektóre punkty mogą ulec przesunięciu czasowemu)

16 lipca (niedziela) W godzinach porannych wyjazd z miejsca zbiórki do Zakopanego. Po drodze przystanki. Czas wolny w Krakowie. Dojazd do Zakopanego około godziny 18.00. Obiadokolacja. Zakwaterowanie w pokojach. Udział w niedzielnej Eucharystii w Sanktuarium Cudownego Medalika na Olczy.

17 lipca (poniedziałek) Pobudka. Poranna Eucharystia. Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego(każdego dnia). II Śniadanie ze sobą. Spotkanie z przewodnikami górskimi. Omówienie programu dnia. Wyjazd do najpiękniejszej doliny TPN Doliny Kościeliskiej. Wybór trasy łatwiejszej/trudniejszej – podział na grupy. Pokaz przygotowania oscypków, możliwość degustacji. W drodze powrotnej Sanktuarium na Krzeptówkach. Kościół jest wotum wdzięczności za ocalenie życia Jana Pawła II po zamachu 13 maja 1981. Spacer po Krupówkach. Powrót do pensjonatu, Obiadokolacja. Wieczór filmowy.

18 lipca (środa) Pobudka. Poranna Eucharystia z konferencją. Śniadanie, II śniadanie ze sobą. Wyjazd na Słowację do Tatralandii (konieczny dowód osobisty). Tatralandia Holiday Resort to największy całoroczny kompleks wodny na terenie Słowacji, Czech i Polski – 9 basenów całorocznych + 5 basenów letnich + 26 rur i zjeżdżalni, ponad 1800 m do zjeżdżania. – Pobyt całodzienny. W godzinach popołudniowych wyjazd do Polski. Obiadokolacja.

19 lipca (środa) Pobudka. Śniadanie. II Śniadanie. Zwiedzanie Zakopanego. Gubałówka – wjazd kolejką torową – szlak papieski św. Jana Pawła II. Zjazd z Butorowego Wierchu wyciągiem krzesełkowym. Przejście jedną z najstarszych ulic: Cmentarz na Pęksowym Brzysku. Czas wolny na Krupówkach (zakupy). Skocznie Narciarskie w Zakopanem. Powrót do pensjonatu. Ognisko z kiełbaskami, pogodny wieczór.

20 lipca (czwartek) Pobudka. Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Niedzicy, Zwiedzanie zamku z zewnątrz. Rejs statkiem pasażerskim po jeziorze Czorsztyńskim. Wyjazd w drogę powrotną do domu. Zestaw w Mcdonald dla każdego uczestnika. Przyjazd w godzinach nocnych.

Cena dla dzieci i młodzieży 580 zł. Cena zawiera: 4 noclegi w pokojach 4-6 osobowych (z łazienkami, śniadania, II śniadanie, obiadokolacje, transport, ubezpieczenia w Polsce i na Słowacji, bilety wstępu na kolejki górskie do parku narodowego, na skocznie, rejs statkiem, przewodników górskich, bilet całodniowy do Parku Wodnego Tatralandia, Mcdonald. Przypominamy, że na Słowację wymagany jest  dowód lub paszport. Liczba miejsc ograniczona!