Niech spotkanie z Jezusem Zmartwychwstałym będzie Twoim zmartwychwstaniem, niech odmienia Twoje życie i przeobraża je w eksplozję miłości, niech stanie się dla Ciebie źródłem nadziei, a nadzieja siłą, aby radosne Alleluja rozbrzmiewało w Twoim domu i wszystkich miejscach, do których Jezus Cię posyła.

Życzymy Ci, żeby nawet w najbardziej ciemnym momencie życia w Twoim sercu było przekonanie, że Jezus zmartwychwstał nie jako ten, który niezniszczalny dla tego świata będzie mścił się na niewiernych, ale ten, który  codziennie przychodzi do Ciebie, żeby pokazać Ci o co chodzi w tej Jego miłości.

Ten, który przeprowadza ze śmierci do życia i rozświetla drogi naszego życia blaskiem prawdy, niech obudzi w Tobie to, co jeszcze uśpione, ożywi to, co już martwe, a światło Jego słowa niech prowadzi Cię przez codzienność do wieczności...

Czytanie na dziś

Źródła nie znaleziono