"Dlatego Fatima! Bo obrażane jest Boskie Serce grzechami!"

Dzień IV- 8 czerwca

Dziś do Polski powrócili nasi pielgrzymi z Fatimy. O godz. 14.05 wylądowali na lotnisku w Warszawie. Do Myszyńca dotrą około godz. 18.00.

Pomimo intensywnie spędzanego czasu nasi pielgrzymi poruszeni tym wszystkim w czym mogą uczestniczyć promienieją radością. Pozdrawiają serdecznie swoje rodziny i całą naszą wspólnotę parafialną zapewniając o modlitwie!

Dzień III -7 czerwca

O godz. 6.30 Ks. Proboszcz sprawował Mszę Św. w Kaplicy Objawień w intencji całej naszej parafii.

Następnie nasi pielgrzymi uroczyście przekazali Sanktuarium Fatimskiemu album Kół Żywego Różańca z Myszyńca- „ Tobie Maryjo w 100-lecie objawień fatimskich wierny lud kurpiowski”. Kolejnym przystankiem w  pielgrzymowaniu było Muzeum Sanktuarium Fatimskiego.

Zanim Matka Boża objawiła się dzieciom w Fatimie w 1917 r., wcześniej ukazywał im się Anioł Pokoju i Eucharystii, by wprowadzić je w klimat Bożej obecności. Było to następne z miejsc, w którym było dane przebywać naszym pielgrzymom i  uczestniczyć  w Drodze Krzyżowej.

Kolejnymi punktem była wioska i domy, z których pochodziły dzieci fatimskie, a później Bazylika Matki Boskiej Różańcowej.

Wieczorem  uczestniczyli w międzynarodowej procesji różańcowej na  tzw. Plac Modlitwy.

Wioska i domy, z których pochodziły dzieci fatimskie;

Muzeum Sanktuarium Fatimskiego;

Droga Krzyżowa do miejsca ukazywania się Anioła Pokoju;

Mszę Świętą w intencji wszystkich naszych Parafian w Kaplicy Objawień;

Dzień II - 6 czerwca

Cały dzień dzisiejszy nasi pielgrzymi spędzili w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej. Rozpoczęli go modlitwami i pobytem w miejscu objawień. O godz. 11.00 uczestniczyli we Mszy Świętej. W następnej kolejności nawiedzili grób św. Hiacynty i św. Franciszka. Po czym pielgrzymowali drogą jubileuszową. O godz. 21.30 wzięli  udział w procesji fatimskiej.

Na takim samym drzewie objawiła się Maryja...

Dzień I- 5 czerwca

5 czerwca wyruszyła z naszej parafii pielgrzymka do Fatimy. Pielgrzymi pozdrawiają wszystkich serdecznie i zapewniają o modlitwie!

24-30 IV 2018 r. - pielgrzymka do Ziemi Świętej

VII 2018 r. - pielgrzymka nauczycieli do Ziemi Świętej

Czytanie na dziś

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.