1. Dziś XIX niedziela zwykła. O godz. 12.00 w naszej Bazylice jest Uroczysta Msza Święta za polskich patriotów, żołnierzy wyklętych, podczas której będzie wystawiona  Urna z ziemią z „Łączki”. Podczas uroczystości wartę Honorową pełnić będą Żołnierze Wojska Polskiego.
  2. Dziś 13 sierpnia po Mszy Świętej o godz. 17.00 będzie nabożeństwo Fatimskie dookoła naszej Bazyliki. Podczas modlitwy różańcowej będziemy modlić się o trzeźwość naszego narodu i naszej parafii.
  3. Od piątku do dzisiaj wspólnota Przyjaciele Oblubieńca przeżywała swój formacyjny weekend w Ptakach. Natomiast jutro 112 dzieci wyjeżdża na kolonie parafialne na 5 dni do Ośrodka wypoczynkowego koło Nowogrodu. Wyjazd autokarem o godz. 9.00 sprzed Kościoła. Dziękujemy wszystkim animatorom i dobroczyńcom,  którzy w różny sposób to dzieło wspomogli.
  4. Dziś około godz. 18.00 Piesza Pielgrzymka Łomżyńska kończy pielgrzymowanie do Częstochowy i wchodzi na Jasną Górę. Około godz. 19.00 będzie uroczysta Msza Święta przed Obrazem Matki Bożej.
  5. We wtorek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte z kazaniami tak jak w każdą niedzielę, czyli o godz. 7.00, 9.00, 10.30., 12.00 i 17.00.
  6. Z dniem 25 sierpnia kończą swoją posługę kapłańską w naszej wspólnocie parafialnej ks. Dariusz Grochowski i ks. Dawid Kulesza. Podziękowanie i pożegnanie będzie w najbliższy wtorek w uroczystość Wniebowzięcia NMP o godz. 9.00.
  7. Liturgię na pierwszą niedzielę miesiąca 3 września przygotowują mieszkańcy Zdunka.
  8. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Gietrzwałdu.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  10. Procesja za tydzień:

Obraz- RN Niedźwiedź ( Niksa Helena, Stefania Trzcińska)

Chorągiew- RN Pełty ( Kosiewska Marianna)

Boże Miłosierdzie- RN Myszyniec ( Abramczyk Antonina)

Figura MB – RM Myszyniec ( Gruszewski Andrzej, Kowalski Jerzy)

1. W tym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Bolesława Drężka. Wieczny odpoczynek…

24-30 IV 2018 r. - pielgrzymka do Ziemi Świętej

VII 2018 r. - pielgrzymka nauczycieli do Ziemi Świętej

Czytanie na dziś

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.