Mówisz, że jesteś zbyt zabiegany, że za dużo obowiązków w ciągu dnia, że dom, że praca, że szkoła, że... że..ciągle coś. Jezus czeka na Ciebie w każdej chwili, w każdym miejscu Twojego życia. Jezus czeka na Ciebie kiedy do Niego przyjdziesz, usiądziesz u Jego stóp i powiesz: "Jestem tu. Mów. Opowiedz mi o sobie. Powiedz mi jaki jesteś. Powiedz mi Kim jesteś".

Czekam tu na Ciebie całe dnie...Nie możesz w ciągu dnia? Przyjdź w nocy...to dla Ciebie i dla Niego jest ta całodobowa Adoracja Najświętszego Sakramentu z 9 na 10 września. On poświęcił Tobie całe życie...a może by tak poświęcić Mu trochę czasu? Daj Mu szansę...

Jezus mówi: Przyjdź do mnie ze wszystkimi swoimi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla Mnie nic niemożliwego.

24-30 IV 2018 r. - pielgrzymka do Ziemi Świętej

VII 2018 r. - pielgrzymka nauczycieli do Ziemi Świętej

Czytanie na dziś

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.