Właściwa komunikacja w związku małżeńskim jest podstawą zgodnego życia razem, dlatego zapraszamy na Wieczór Małżeński, który poprowadzą Państwo Norbert i Joanna Dawidczykowie. Zaproszeni goście będą mówić na temat komunikacji małżeńskiej, a dokładnie wygłoszą konferencję pt.: „ jak rozmawiać, aby się dogadać”.

Joanna i Norbert Dawidczykowie – małżeństwo z czwórką dzieci: Frankiem, Marysią, Basią i Ignasiem w niebie. Od 12 lat są zaangażowani w działania na rzecz małżeństw. Prowadzą: rekolekcje, konferencje, warsztaty, dni skupienia oraz własną poradnię małżeńską i psychoterapii indywidualnej „Spotkanie” w Ostrołęce.

Zapraszamy, wstęp wolny, nie ma zapisów. 3 grudnia (niedziela) godz. 19.00 w Sali bankietowej Wersal w Myszyńcu.

24-30 IV 2018 r. - pielgrzymka do Ziemi Świętej

VII 2018 r. - pielgrzymka nauczycieli do Ziemi Świętej

Czytanie na dziś

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.