Właściwa komunikacja w związku małżeńskim jest podstawą zgodnego życia razem, dlatego zapraszamy na Wieczór Małżeński, który poprowadzą Państwo Norbert i Joanna Dawidczykowie. Zaproszeni goście będą mówić na temat komunikacji małżeńskiej, a dokładnie wygłoszą konferencję pt.: „ jak rozmawiać, aby się dogadać”.

Joanna i Norbert Dawidczykowie – małżeństwo z czwórką dzieci: Frankiem, Marysią, Basią i Ignasiem w niebie. Od 12 lat są zaangażowani w działania na rzecz małżeństw. Prowadzą: rekolekcje, konferencje, warsztaty, dni skupienia oraz własną poradnię małżeńską i psychoterapii indywidualnej „Spotkanie” w Ostrołęce.

Zapraszamy, wstęp wolny, nie ma zapisów. 3 grudnia (niedziela) godz. 19.00 w Sali bankietowej Wersal w Myszyńcu.


Pielgrzymki parafialne

Planowane pielgrzymki

V 2019 r.- pielgrzymka do Włoch

VII 2019 r. - pielgrzymka do Panamy na ŚDM

VIII 2019 r. - Pielgrzymka do Libanu

Nasze ostatnie publikacje:

A już niebawem :

 

Grób Św. Jana Pawła II

 

Kontakt

Adres: Plac Kard. Stefana Wyszyńskiego 1

Tel. do Ks. Dyżurnego:

507116300

Tel. na plebanię:

297721021

Kancelaria parafialna czynna:

od poniedziałku do soboty

godz.: 8.00-9.00 i 16.00-17.00

Czytanie na dziś

Źródła nie znaleziono

Pogoda

Media katolickie