Zapraszamy na Musical „Początek” 7 stycznia 2018r. w Sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu.
Będziemy mogli obejrzeć Musical, który opowiada historię świętej rodziny. Scenariusz napisał Marek Bożykowski, a wyreżyserował Piotr Trentowski.


Aktorzy zabiorą nas w podróż ponad 2000 lat wstecz. Jak mówią sami twórcy to nie są zwykłe jasełka, znane nam z przedstawień szkolnych. "Początek" to pełen nadziei i smutku dramat. Historia ściągnięta z piedestału, odbrązowiona i opowiedziana prostym językiem.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zobaczyć Musical i przeżyć go duchowo. Gwarantujemy mocne sceny, trochę uśmiechu i dużo refleksji, która mimowolnie stawia nas samych w roli bohaterów i pomaga zrozumieć ich postawy i decyzje.
Musical „Początek” to przedstawienie odwiecznej walki dobra ze złem, który będzie wystawiany w naszej miejscowości 2 razy. Pierwszy raz o godz. 15.00, a drugi raz o godz. 18.00. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!


Pielgrzymki parafialne

Planowane pielgrzymki

V 2019 r.- pielgrzymka do Włoch

VII 2019 r. - pielgrzymka do Panamy na ŚDM

VIII 2019 r. - Pielgrzymka do Libanu

Nasze ostatnie publikacje:

A już niebawem :

 

Grób Św. Jana Pawła II

 

Kontakt

Adres: Plac Kard. Stefana Wyszyńskiego 1

Tel. do Ks. Dyżurnego:

507116300

Tel. na plebanię:

297721021

Kancelaria parafialna czynna:

od poniedziałku do soboty

godz.: 8.00-9.00 i 16.00-17.00

Czytanie na dziś

Źródła nie znaleziono

Pogoda

Media katolickie