Czym jest Laboratorium Wiary??? Jest to czas badania mojej wiary w Boga. Przyjrzenia się jej i odkrywania jej na nowo. Jest to dobra okazja dla wszystkich poszukujących, oraz dla tych, którzy są w Kościele, ale chcą zgłębić i umocnić relację z Bogiem. Laboratorium Wiary pozwoli na nowo spojrzeć na Boga jako swojego Stwórcę i Zbawiciela, a także pozwoli spojrzeć na nowo na samego siebie. W ramach spotkania będzie katecheza ewangelizacyjna, śpiew, modlitwa, świadectwa. To wszystko ma pomóc w zbudowaniu mocnego fundamentu wiary i tożsamości chrześcijańskiej. To tylko 10 spotkań! Zrób krok wiary w swoim życiu! Zapraszamy młodzież od 16 lat, dorosłych, małżeństwa i ludzi starszych do 98 lat na pierwsze spotkanie 10 października o godz. 19.00 w Bazylice w Myszyńcu.

Skorzystaj i pozwól Bogu działać! Podejmij wyzwanie!


Pielgrzymki parafialne

Planowane pielgrzymki

29 VI 2019 r.- Rzym

VII 2019 r. - Chorwacja i Medjugorie

VIII 2019 r. - Lourdes i Montserrat

2020 r. - Liban

Nasze ostatnie publikacje:

A już niebawem :

 

'Ojcze nasz'- zapis kurpiowski

          Łojce nas

Łojce nas, chtórnyś je w ńebźe
        Śwęć śë jińë Twoje
    Przydź Królestwo Twoje
        Bądź wolå Twoja
   Jeko w ńebźe tak ji na źëńi
  Chleba naségo powsednégo
         Dåj nóm dźiśåj
   Ji łodpuść nóm nase źiny
    Jeko ji my łodpuscómy
        Nasëm źinowajcóm
 Ji ńe wódź nas na pokusëńe
   Łale nas zbåw łode złégo
                Łamën.

 

 Ofiary na REMONT BAZYLIKI

              nr konta:

34892000010002211620000120

             Bóg zapłać!

Grób Św. Jana Pawła II

 

Kontakt

Adres: Plac Kard. Stefana Wyszyńskiego 1

Tel. do Ks. Dyżurnego:

507116300

Tel. na plebanię:

297721021

Kancelaria parafialna czynna:

od poniedziałku do soboty

godz.: 8.00-9.00 i 16.00-17.00

Pogoda

Media katolickie