LOURDES - COSTA BRAVA – MONTSERRAT - BARCELONA


1. Dzień 02.08. Piątek: 4.00 Wyjazd sprzed Kościoła w Myszyńcu do Warszawy. 6,45 zbiórka na lotnisku Okęcie. Odprawa, 9,10 wylot do Barcelony. Lądowanie 12,20. Przejazd autokarem do Lourdes, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

 

2. Dzień 03.08. Sobota: Msza Święta w Kaplicy Objawień, śniadanie, zwiedzanie Lourdes, Szlak św. Bernadety, czas wolny. Obiadokolacja i dla chętnych udział w Procesji Światła.
3. Dzień 04.08. Niedziela: Msza Święta, śniadanie, wykwaterowanie. Krótki pobyt w Sanktuarium i w godzinach południowych wyjazd do Hiszpanii. Przyjazd do hotelu na Costa Brava w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
Link do hotelu w Hiszpani: http://vila-de.calella-hotels.com/en/


4. Dzień 05.08. Poniedziałek: Po śniadaniu przejazd do Montserrat. Zwiedzanie położonego w centrum górskiego masywu klasztoru benedyktyńskiego znanego z kultu figury Matki Boskiej zwanej La Moreneta. Msza Święta, czas wolny. Powrót do hotelu nad morze, obiadokolacja i nocleg.
5. Dzień 06.08. Wtorek: Śniadanie, wyjazd do Barcelony. Msza Święta w krypcie kościoła Sagrada Familia i jego zwiedzanie(w miarę możliwości), Port Vell, Monumanto a Colon, La Rambla, Plaza Reial, Mozaika Joana Miro, Casa Bruno Quadros, La Boqueria, El Call, Barri Gotic, Katedra Świetej Eulalii, Passeo de Gracia, Casa Mila i Casa Batllo, Parc Guell. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
6. Dzień 07.08. Środa: Śniadanie, relaks i wypoczynek na plaży. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.
7. Dzień 08.08. Czwartek: Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd na lotnisko. 13,10 wylot do kraju. 16,15 lądowanie na lotnisku w Warszawie. Zakończenie pielgrzymki.


Koszt pielgrzymki: 2650zł i 200euro (cena zawiera, przejazd na lotnisko, bilet lotniczy, hotele, posiłki, przewodników itp. )
Pielgrzymka organizowana przez Biuro Turystyczno Pielgrzymkowe DARIO – TOURS Dariusz Kleczaj; 26-613 Radom - Sadków 53; tel: + 48 605 325 524; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.dariotours.pl Więcej szczegółów i zapisy u ks. Andrzeja Surdykowskiego pod numerem 509114457 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Pielgrzymki parafialne

Planowane pielgrzymki

VIII 2020 r. - Liban

IV 2021r. - Izrael

VII 2021r. - Izrael

Nasze ostatnie publikacje:

A już niebawem :

 

'Ojcze nasz'- zapis kurpiowski

          Łojce nas

Łojce nas, chtórnyś je w ńebźe
        Śwęć śë jińë Twoje
    Przydź Królestwo Twoje
        Bądź wolå Twoja
   Jeko w ńebźe tak ji na źëńi
  Chleba naségo powsednégo
         Dåj nóm dźiśåj
   Ji łodpuść nóm nase źiny
    Jeko ji my łodpuscómy
        Nasëm źinowajcóm
 Ji ńe wódź nas na pokusëńe
   Łale nas zbåw łode złégo
                Łamën.

 

 Ofiary na REMONT BAZYLIKI

              nr konta:

34892000010002211620000120

             Bóg zapłać!

Grób Św. Jana Pawła II

 

Kontakt

Adres: Plac Kard. Stefana Wyszyńskiego 1

Tel. do Ks. Dyżurnego:

507116300

Tel. na plebanię:

297721021

Kancelaria parafialna czynna:

od poniedziałku do soboty

godz.: 8.00-9.00 i 16.00-17.00

Pogoda

Media katolickie