Parafia Trójcy Przenajświętszej w Myszyńcu organizuje kolonie dla dzieci pt.: „Wakacje z Bogiem” w dniach od 12.08 do 17.08.2019r. Kierownikiem kolonii będzie ks. Andrzej Surdykowski, a opiekunami będą katecheci, siostry zakonne, nauczyciele i rodzice.

W tym roku kolonie dla dzieci będą odbywać się w miejscowości Płaska k. Augustowa. Jest to bardzo piękna miejscowość nad jeziorem Orle. Chcemy, aby dzieci przez wspólną modlitwę, sport i zabawę aktywnie spędzili kilka dni w czasie wakacji. Poniżej wszelkie informacje:

Noclegi: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Płaskiej. W czasie wakacji szkoła jest dostosowana do miejsca noclegowego. W klasach będą łóżka wraz z pościelą. Nie trzeba brać śpiwora! W szkole są prysznice przy sali gimnastycznej.

Posiłki: 3 razy dziennie, śniadanie, obiad, kolacja. Szkoła posiada swoją kuchnię i stołówkę, na której będą przygotowywane posiłki.

Atrakcje: Spotkania formacyjne w grupach, wspólna Msza Święta, pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej, gry sportowe, zawody, do dyspozycji boisko i sala gimnastyczna, zabawy, dyskoteka, karaoke, ognisko, jeśli będzie dobra pogoda kąpiel w jeziorze pod opieką ratownika, wieczór filmowy, konkursy plastyczne, rejs statkiem po kanale Augustowskim, spotkanie ze Strażą Graniczną.

Wyjazd autokarem 12 sierpnia poniedziałek o godz. 9.00 z parkingu przy Sali św. Marcina przy Bazylice w Myszyńcu. Przed wyjazdem będzie spotkanie informacyjne z rodzicami w Kościele. Powrót 17 sierpnia w sobotę ok. godz. 16.00. Odbiór dzieci także przy Sali. Św. Marcina.

Należy zabrać ze sobą: różne ubrania, strój sportowy i kąpielowy, ciepłą kurtkę, ręcznik, nakrycie na głowę, klapki pod prysznic,piżamę, przybory toaletowe,. Na miejscu będzie sklepik, więc nie należy zabierać dużo zakupów spożywczych. W czasie kolonii jest zakaz korzystania z laptopa i tabletów. Telefony komórkowe będą w depozycie u wychowawców (wieczorem każdego dnia będzie pół godziny dla rodziny.) W nagłych przypadkach kontakt z dzieckiem przez wychowawcę.

Koszt uczestnika: 390zł (koszt przejazdu, noclegi, posiłki, atrakcje, ubezpieczenie). Zapisy w kancelarii, zakrystii lub u katechetów w szkole. Bardzo prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia i wpłatę 390zł do 16 czerwca. (Zapisane będą tylko te dzieci, które oddadzą wypełnioną kartę). Jeśli ktoś nie może wpłacić całości pieniążków, można zaliczkę, resztę w lipcu do s. Teresy.
Więcej informacji pod numerem ks. Andrzej Surdykowski 509114457 lub s. Teresa Grabowska 503807434 lub Pani Barbara Rosińska 506837225


Pielgrzymki parafialne

Planowane pielgrzymki

VIII 2020 r. - Liban

IV 2021r. - Izrael

VII 2012r. - Izrael

Nasze ostatnie publikacje:

A już niebawem :

 

'Ojcze nasz'- zapis kurpiowski

          Łojce nas

Łojce nas, chtórnyś je w ńebźe
        Śwęć śë jińë Twoje
    Przydź Królestwo Twoje
        Bądź wolå Twoja
   Jeko w ńebźe tak ji na źëńi
  Chleba naségo powsednégo
         Dåj nóm dźiśåj
   Ji łodpuść nóm nase źiny
    Jeko ji my łodpuscómy
        Nasëm źinowajcóm
 Ji ńe wódź nas na pokusëńe
   Łale nas zbåw łode złégo
                Łamën.

 

 Ofiary na REMONT BAZYLIKI

              nr konta:

34892000010002211620000120

             Bóg zapłać!

Grób Św. Jana Pawła II

 

Kontakt

Adres: Plac Kard. Stefana Wyszyńskiego 1

Tel. do Ks. Dyżurnego:

507116300

Tel. na plebanię:

297721021

Kancelaria parafialna czynna:

od poniedziałku do soboty

godz.: 8.00-9.00 i 16.00-17.00

Pogoda

Media katolickie