„Chrystus czeka na każdego człowieka,  w swoim miłosierdziu ukochał wszystkich ludzi, pozwól mu się odnaleźć , On przygotował dla Ciebie NOWE ŻYCIE!”

Parafia Trójcy Przenajświętszej w Myszyńcu zaprasza po raz kolejny na wyjątkowe rekolekcje. Jest to Kurs Nowe Życie, który powstał jako jedna z odpowiedzi na wezwanie Św.  Jana Pawła II do nowej ewangelizacji. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest do osób, które chcą doświadczyć na nowo miłości Boga. Jak wiemy, doświadczenie Jego miłości jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca. Doświadczając tego, że jesteś kochany/kochana przez Stwórcę, który jest Ojcem pełnym dobroci zdobędziesz nowe siły do życia i dzielenia się miłością z innymi.

Cały Kurs Nowe Życie jest częścią programu międzynarodowej sieci Szkół Nowej Ewangelizacji i dlatego prowadzącym jest Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji z Lublina. Kurs jest prowadzony przez osoby świeckie wraz z księdzem. Tak więc pod pewnym względem cały Kurs jest wielkim świadectwem zwykłych osób, które doświadczyły miłości Boga.

Miejsce: Zespół Szkół Powiatowych im. ks. Adama Bargielskiego w Myszyńcu

Koszt uczestnictwa: 50zł (obiad/ kolacja/ kawa/herbata/ciastko/ materiały/ opłatę umieszczamy w rejestracji w piątek 22.11. w szkole)

Liczba miejsc ograniczona, więc prosimy o zgłoszenia jak najszybciej. W kursie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, które wcześniej zgłosiły swoją chęć uczestnictwa w tych rekolekcjach!

Rozpoczęcie w piątek (22 listopada) o godz. 17.00 Mszą Świętą w Bazylice w  Myszyńcu. O godz. 18.00 początek spotkania w Szkole Powiatowej w Myszyńcu.

Nie chcemy ci obiecać, że ten kurs rozwiąże wszystkie twoje problemy, trudności, choroby, ale mamy nadzieję, że będziesz mógł/a powtórzyć za św. Siostrą Faustyną: „Z tych rekolekcji wychodzę całkowicie przemieniona przez miłość Bożą. Dusza moja poważnie i mężnie rozpoczyna nowe życie, chociaż na zewnątrz to życie niczym się nie zmieni, a nikt tego nie dostrzeże; jednak miłość czysta jest mi przewodniczką życia, a na zewnątrz miłosierdzie jest owocem jej. Czuję, że jestem cała przesiąknięta Bogiem i z tym Bogiem idę w życie codzienne, szare, żmudne i mozolne, ufając Temu, którego czuję w sercu, że przemieni tę szarzyznę w moją osobistą świętość.” (Dz 1326)

Zapisy i więcej informacji: w kancelarii lub  u ks. Andrzeja Surdykowskiego  pod numerem: 509114457

VIII 2020 r. - Liban

IV 2021r. - Izrael