Poniżej podajemy Państwu link do zapoznania się z tematem oraz informacje o możliwości wsparcia projektu...

                               link: ...i widzę niebo otwarte..."

"Chciałbym zrealizować ambitny i porywający projekt wystawienia wielkiego ludowego misterium pasyjnego: „…i widzę niebo otwarte…”.  Nazywam się Sławomir Konarzewski  Jestem także  autorem i reżyserem misterium pasyjnego. Proszę Was o wsparcie dla projektu. 

 

Pracujemy społecznie i prowadząc działalność ewangelizację poprzez teatr nie chcemy czerpać  z tego korzyści materialnych. Miłości nie daje się za pieniądze tak  i chwałę Jezusa i piękno Ewangelii nie głosimy dla zysku. Tym niemniej bez waszego wsparcia i pomocy nie jesteśmy w stanie zrealizować tego szalonego i porywającego Bożego Projektu. Pozyskane przez was środki pragniemy przeznaczyć na obsługę techniczną projektu.

 

Widowisko pasyjne, zrealizowane z wielkim rozmachem i zaangażowaniem zwykłych ludzi, w którym główną rolę odgrywa… serce! Na scenie, oprócz pierwszoplanowej prawdy o męce i śmierci Jezusa Chrystusa zobaczycie także inną, współczesną i żywą pasję wyrażoną sugestywną grą aktorską oraz ekspresyjną muzyką z efektami rytmicznymi, zobaczysz… „niebo otwarte”!

 


Niedzielna transmisja Mszy Świętej z Bazyliki

   

    Link do kanału YouTube

         'Parafia Myszyniec'

  

Konto bankowe parafii :

 94 8920 0001 0002 2116 2000 0010

  Kurpiowski Bank Spółdzielczy

               w Myszyńcu

 

Link do transmisji:

        Uroczystość podniesienia

do godności Bazyliki Mniejszej 2014

            

       Niedziela Palmowa 2020

                 

Grób Św. Jana Pawła II

 

Kontakt

Adres: Plac Kard. Stefana Wyszyńskiego 1

Tel. do Ks. Dyżurnego:

507116300

Tel. na plebanię:

297721021

Kancelaria parafialna czynna:

od poniedziałku do soboty

godz.: 8.00-9.00 i 16.00-17.00

Pogoda

Media katolickie