Poniżej podajemy Państwu link do zapoznania się z tematem oraz informacje o możliwości wsparcia projektu...

link: ...i widzę niebo otwarte..."

"Chciałbym zrealizować ambitny i porywający projekt wystawienia wielkiego ludowego misterium pasyjnego: „…i widzę niebo otwarte…”.  Nazywam się Sławomir Konarzewski  Jestem także  autorem i reżyserem misterium pasyjnego. Proszę Was o wsparcie dla projektu.

Pracujemy społecznie i prowadząc działalność ewangelizację poprzez teatr nie chcemy czerpać  z tego korzyści materialnych. Miłości nie daje się za pieniądze tak  i chwałę Jezusa i piękno Ewangelii nie głosimy dla zysku. Tym niemniej bez waszego wsparcia i pomocy nie jesteśmy w stanie zrealizować tego szalonego i porywającego Bożego Projektu. Pozyskane przez was środki pragniemy przeznaczyć na obsługę techniczną projektu.

Widowisko pasyjne, zrealizowane z wielkim rozmachem i zaangażowaniem zwykłych ludzi, w którym główną rolę odgrywa… serce! Na scenie, oprócz pierwszoplanowej prawdy o męce i śmierci Jezusa Chrystusa zobaczycie także inną, współczesną i żywą pasję wyrażoną sugestywną grą aktorską oraz ekspresyjną muzyką z efektami rytmicznymi, zobaczysz… „niebo otwarte”!

Codzienna transmisja Mszy Świętej z Bazyliki

Link do transmisji Mszy Św.

na kanale YouTube

Parafia Myszyniec