W związku z wprowadzeniem nowych zasad bezpieczeństwa przez władze państwowe z dn. 24.03.2020r. o ograniczeniu uczestników zgromadzeń liturgicznych z przykrością, ale w trosce o wasze zdrowie, pragnę poinformować, że od dnia 25 marca  do dnia 11 kwietnia br. Msze Święte w Bazylice w Myszyńcu będą odprawiane bez udziału wiernych. Kapłani w Bazylice w dni powszednie, niedzielę i uroczystości będą odprawiać w ustalone godziny zamówione wcześniej intencje Mszy Świętych. Będziemy starali się jak najczęściej transmitować Mszę Święte z naszej Bazyliki przez Internet. Szczegóły będziemy podawać na naszej internetowej stronie parafialnej.
Pragnę poinformować, że codziennie od godz. 8.00 do 16.45 nasza Bazylika jest otwarta do indywidualnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. W tych godzinach można również skorzystać ze spowiedzi, przyjąć namaszczenie chorych i Komunię Świętą. Bardzo proszę o codzienną modlitwę całymi rodzinami w intencji ustania epidemii, a ja zapewniam, że codziennie w Bazylice o godz. 17.00 będzie sprawowana Msza Święta w intencji naszej wspólnoty parafialnej.

 Z zapewnieniem w modlitwie
           Myszyniec, 24.03.2020r.                                                          

                                                                                           ks. Zbigniew Jaroszewski


Codzienna transmisja Mszy Świętej z Bazyliki

    

    Link do kanału YouTube

         'Parafia Myszyniec'

  

Konto bankowe parafii :

 94 8920 0001 0002 2116 2000 0010

  Kurpiowski Bank Spółdzielczy

               w Myszyńcu

 

Link do transmisji:

        Uroczystość podniesienia

do godności Bazyliki Mniejszej 2014

            

       Niedziela Palmowa 2020

                 

Grób Św. Jana Pawła II

 

Kontakt

Adres: Plac Kard. Stefana Wyszyńskiego 1

Tel. do Ks. Dyżurnego:

507116300

Tel. na plebanię:

297721021

Kancelaria parafialna czynna:

od poniedziałku do soboty

godz.: 8.00-9.00 i 16.00-17.00

Pogoda

Media katolickie