W związku z wprowadzeniem nowych zasad bezpieczeństwa przez władze państwowe z dn. 24.03.2020r. o ograniczeniu uczestników zgromadzeń liturgicznych z przykrością, ale w trosce o wasze zdrowie, pragnę poinformować, że od dnia 25 marca  do dnia 11 kwietnia br. Msze Święte w Bazylice w Myszyńcu będą odprawiane bez udziału wiernych. Kapłani w Bazylice w dni powszednie, niedzielę i uroczystości będą odprawiać w ustalone godziny zamówione wcześniej intencje Mszy Świętych. Będziemy starali się jak najczęściej transmitować Mszę Święte z naszej Bazyliki przez Internet. Szczegóły będziemy podawać na naszej internetowej stronie parafialnej.
Pragnę poinformować, że codziennie od godz. 8.00 do 16.45 nasza Bazylika jest otwarta do indywidualnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. W tych godzinach można również skorzystać ze spowiedzi, przyjąć namaszczenie chorych i Komunię Świętą. Bardzo proszę o codzienną modlitwę całymi rodzinami w intencji ustania epidemii, a ja zapewniam, że codziennie w Bazylice o godz. 17.00 będzie sprawowana Msza Święta w intencji naszej wspólnoty parafialnej.

Z zapewnieniem w modlitwie
           Myszyniec, 24.03.2020r.