1. Dziś IX niedziela zwykła. Trwa oktawa Bożego Ciała. W czwartek o godz. 16.00 OstatniNieszpór. Poświęcenie ziół i kwiatów na zakończenie obchodów ku czci Bożego Ciała i błogosławieństwo dzieci. Serdecznie zapraszamy.
  2. Dziś przeżywamy 5 rocznicę rozpoczęcia codziennej adoracji w naszej Bazylice. Z tej racji o godz. 12.00 8 czerwca będzie Msza święta dziękczynna, a po niej spotkanie formacyjne dla tych, którzy adorują Najświętszy Sakrament.
  3. We wtorek o godz. 19.00 kolejne spotkanie wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca.
  4. W piątek 8 czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Święte za kazaniami o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 19.00. Z racji na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W sobotę wspomnienie Niepolanego Serca NMP.
  6. W sobotę u ks. Wojciecha Stefańskiego w parafii Chrystusa Króla w Kolnie konsekracja świątyni.
  7. W dniu 16 czerwca  jest organizowany wyjazd na festiwal młodych do Płonki Kościelnej. Wyjazd w godzinach porannych, zapisy u ks. Alberta.
  8. 21 czerwca młodsi ministranci i scholanki wyjeżdżają na wspólny wyjazd do Zuzeli, miejsca urodzenia sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego i do skansenu w Ciechanowcu. Zapisy u ks. Andrzeja i s. Teresy.
  9. Z soboty na niedzielę, z 9 na 10 czerwca całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu.
  10. W najbliższy wtorek i środę na Stadionie Miejskim w Ostrołęce odbędzie się spotkanie ewangelizacyjne „Strefa Mocy”. Początek o godzinie 18.00.
  11. W przyszłą niedzielę 10 czerwca o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wspólnoty dla intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w 8 rocznicę powstania wspólnoty i w intencji Ojczyzny w 100 rocznicę odzyskania niepodległości. W czasie Mszy św. odnowimy akt intronizacji. A po Mszy św. zapraszamy do kawiarenki.
  12. Dziś ofiary do puszek na świątynie Opatrzności Bożej w Warszawie.
  13. Procesja w oktawie Bożego Ciała:

Poniedziałek: godz. 17.00

Obraz- RN Zdunek Ruszczyk Eugenia, Ścibek Marianna

Chorągiew- RN Wykrot Piórkowska Aleksandra

Boże Miłosierdzie- RN Myszyniec Władysława Kulas

Figura MB – RM Wydmusy Samsel Antoni, Piórkowski Stanisław

Wtorek: godz. 17.00

Obraz- RN Zalesie Parzych Władysława

Chorągiew- RN Wolkowe Turek Zofia

Boże Miłosierdzie- RN Myszyniec Stary Szydłowska Zofia

Figura MB – RM Zdunek Ścibek Władysław

Środa: godz. 17.00

Obraz- RN Wolkowe Popiołek Stefania

Chorągiew- RN Wolkowe II Ropiak Bożena

Boże Miłosierdzie- RN Wydmusy Kozłowska Weronika

Figura MB – RM Wydmusy Kozłowski Stanisław

Czwartek: godz. 16.00

Obraz- RN Pełty Mysiorska Marianna

Chorągiew- RN Samsel Eugenia

Boże Miłosierdzie- RN Drężek Czesława

Figura MB – RM Stanisław Lipka

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  2. W tym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Władysława Soliowdę, śp. Józefa Pac, Wieczny odpoczynek…

24-30 IV 2018 r. - pielgrzymka do Ziemi Świętej

23-30 VII 2018 r.- pielgrzymka do Chorwacji

i Medugorje

Link: http://parafia.myszyniec.pl/index.php/aktualnosci/619-pielgrzymka-do-chorwacji-i-medugorje-23-30-07-2018r

VII 2018 r. - pielgrzymka nauczycieli do Ziemi Świętej

06-13 VIII 2018 r. - pielgrzymka do Włoch

Link: http://parafia.myszyniec.pl/index.php/aktualnosci/620-pielgrzymka-do-wloch-06-13-08-2018-r

Czytanie na dziś

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.