W Uroczystość Bożego Ciała w sposób szczególny czcimy Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. W tym dniu w naszych parafiach uczestniczymy w uroczystej Mszy Świętej, później w procesji Eucharystycznej ulicami naszych miast i wiosek. Aby przedłużyć tę radość, dziękując Bogu za dar Jezusa Eucharystycznego w całej Polsce 26 maja  2016 odbędą się koncerty, w których tysiące ludzi na placach miast i będą Uwielbiać Boga.

Także w Myszyńcu odbędzie się Koncert Uwielbienia  w Boże Ciało. Na te wydarzenie zaprasza parafia Trójcy Przenajświętszej w Myszyńcu i Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej. Cały koncert będzie odbywał się w Amfiteatrze RCKK przy ul. Dzieci Polskich 2 w Myszyńcu. Koncert i modlitwę uwielbienia będzie prowadził Ks. Krzysztof Kralka SAC wraz z Zespołem Razem za Jezusem z Lublina. Serdecznie wszystkich zapraszamy! Rozpoczęcie o godz. 20.00. Wstęp wolny!

“Uwielbienie, to nie tylko koncert, ale przede wszystkim niepowtarzalna i pełna wiary modlitwa.”

 

 

Ks. Krzysztof Kralka SAC - pallotyn, ewangelizator i rekolekcjonista. Urodził się 5 listopada 1980 r. w Kielcach. Studiował historię na Akademii Świętokrzyskiej. Po doświadczeniu nawrócenia w 2002 r. wstąpił do Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego, w którym w 2009 r. przyjął święcenia kapłańskie. Pracuje w Lublinie. Jest założycielem i dyrektorem Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji, zespołu Razem za Jezusem oraz Moderatorem Generalnym Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Jego Msze i kazania, a zwłaszcza wieczory uwielbienia i modlitwy o uzdrowienie gromadzą rzesze ludzi. Jest autorem wielu książek.

Zespół Razem za Jezusem - to grupa ludzi, którzy w swoim życiu spotkali Boga. To spotkanie tak bardzo przemieniło ich serca, że w 2010 roku stworzyli zespół, którego najważniejszym zadaniem stało się uwielbienie Najwyższego i dzielenie się doświadczeniem wiary. Znaczna ilość członków zespołu formowała się we wspólnocie Przyjaciół Oblubieńca, co zaowocowało także zeszłoroczną decyzją, aby sam zespół również stał się wspólnotą. Większość członków, od wielu lat, jest także związana z Pallotyńską Szkołą Nowej Ewangelizacji, w której regularnie posługuje. To co charakteryzuje i wyróżnia zespół Razem za Jezusem spośród innych zespołów religijnych, jest modlitewna forma koncertów zwanych Wieczorami Chwały. Jest to czas, w którym każdy uczestnik może na nowo podjąć decyzję przyjęcia Bożej Miłości i oddania życia Jezusowi. Ich częstym doświadczeniem są także cuda przemiany życia, uzdrowienia i doświadczenia wolności, których podczas uwielbienia dokonuje Pan Bóg. Każdy członek zespołu sam doświadczył, łaskawości i miłosierdzia, którego świadectwa często można usłyszeć także w trakcie koncertów. W skład zespołu wchodzą muzycy, soliści oraz chór. Modlitwę prowadzi ks. Krzysztof Kralka, inicjator i założyciel zespołu. Zespół wydał już kilka płyt, które są zapisem Wieczorów Chwały odbywających się w parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie. Obecnie zespół jest w trakcie nagrań płyty studyjnej z autorskimi utworami, która ukaże się już w październiku w wydawnictwie Esprit.


Pielgrzymki parafialne

Planowane pielgrzymki

przesunięcie w czasie-

Ziemia Święta

21-28 IV 2025r.-

          Ziemia Święta

'Śladami Zmartwychwstałego'

VII 2025r. - Liban

Nasze ostatnie publikacje:

 

 

Niedzielna transmisja Mszy Św. z Bazyliki o godz.10.30

      Link do kanału YouTube

          'Parafia Myszyniec'

       

     Porządek Mszy Świętych

  Niedziela: 7.00; 9.00; 10.30;

                       12.00; 17.00;

  Dni powszednie: 7.00; 17.00;

Telefon parafialny we wszelkich sprawach  

       507 116 300

  

Konto bankowe parafii :

 94 8920 0001 0002 2116 2000 0010

  Kurpiowski Bank Spółdzielczy

               w Myszyńcu

 

Link do transmisji:

        Uroczystość podniesienia

do godności Bazyliki Mniejszej 2013

             

100. rocznica poświęcenia naszej Świątyni

                  25 września 2021

 

List Papieża Franciszka

    List Premiera RP

 

 

                  

Kontakt

Adres: Plac Kard. Stefana Wyszyńskiego 1

Tel. do Ks. Dyżurnego:

507116300

Tel. na plebanię:

297721021

Kancelaria parafialna czynna:

od poniedziałku do soboty

godz.: 8.00-9.00 i 16.00-17.00

Media katolickie