Alleluja, Alleluja! Wesoły nam dziś dzień nastał, Chrystus bowiem zmartwychwstał! Radujcie się więc i z ufnością patrzcie w przyszłość.
Na radosne Święta Zmartwychwstania Pańskiego - zwycięstwa Chrystusa Pana nad śmiercią, piekłem i szatanem - składamy serdeczne życzenia. Niech Chrystus Pan otworzy nasze oczy i serca, napełniając je światłem Zmartwychwstania, pokojem, radością, mocą ducha i wszelkim dobrem, abyśmy umieli Go rozpoznawać i o Nim świadczyć w naszym codziennym życiu.
Wyśpiewujmy radosne ALLELUJA!

życzą
  Ks. Proboszcz  z Wikariuszami

Tradycyjnie, w sobotę poprzedzającą Niedzielę Palmową, odbyło się Misterium Męki Pańskiej na Cytadeli w Poznaniu, największe plenerowe przedstawienie pasyjne w Europie.

Przed nami wyjątkowy czas - Wielki Tydzień. Głębokie przeżycie i zrozumienie Wielkiego Tygodnia pozwala odkryć sens życia, odzyskać nadzieję i wiarę. Same Święta Wielkanocne, bez prawdziwego przeżycia poprzedzających je dni, nie staną się dla nas czasem przejścia ze śmierci do życia, nie zrozumiemy wielkiej Miłości Boga do każdego z nas. Wiele rodzin polskich przeżywa Święta Wielkanocne, zubożając ich treść. W Wielkim Tygodniu robi się porządki i zakupy - jest to jeden z koszmarniejszych i najbardziej zaganianych tygodni w roku, często brak czasu i sił nawet na pójście do kościoła w Wielki Czwartek i w Wielki Piątek. Nie pozwólmy, by tak stało się w naszych rodzinach.

VI 2019 r.- Włochy

VII 2019 r. - Chorwacja i Medjugorie