1. Dziś II niedzielą Adwentu rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które będą trwały do wtorku. Prowadzi je ks. Adam Ulatowski z diecezji łomżyńskiej, który aktualnie formuje się w Palotyńskiej Szkole Nowej Ewangelizacji w Lublinie. Msze św. jutro i we wtorek o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 19.00. Msza św. z homilią dla dzieci jutro o godz. 9.00, natomiast dla młodzieży jutro i we wtorek o godz. 12.00. Spowiedź na każdej Mszy św. jutro i we wtorek. Zachęcamy do dobrego skorzystania  z  rekolekcji adwentowych, aby  móc owocnie przeżyć okres adwentu i przygotować się do dobrego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia.
2. Przypominamy, że roraty codziennie w naszej Bazylice o godz. 6.30. Dzieci szczególnie zapraszamy w środy i piątki.
3. Dziękuję za ofiary złożone dziś na remont Kościoła, który powoli się kończy. Możemy cieszyć się pięknym odnowieniem naszej Świątyni i dzwonnicy. W ostatnich dniach została ułożona nowa kostka wokół Kościoła, została nawożona nowa ziemia, w dzwonnicy został odrestaurowany zegar, dzwony oraz jak widzimy są układane kamienne schody.

1. Dziś XII niedziela zwykła. Trwa oktawa Bożego Ciała. W czwartek o godz. 16.00 Ostatni  Nieszpór. Poświęcenie ziół i kwiatów na zakończenie obchodów ku czci Bożego Ciała i błogosławieństwo dzieci. Serdecznie zapraszamy.
  2. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim tym, którzy brali udział w procesji Bożego Ciała. Dziękuje szczególnie policji, strażakom i grupie ratowniczej nadzieja, Rycerzom Kolumba za wszelką pomoc w organizacji. Dziękuje wszystkim tym, którzy przygotowali ołtarzyki na procesję Bożego Ciała. Jeszcze raz wszystkim za wszystko dziękuje.
  3. Już 6 lat w naszej parafii jest adoracja Najświętszego Sakramentu od porannej do wieczornej Mszy świętej. Zachęcamy, aby jak najczęściej w ciągu dnia przychodzić do Bazyliki na osobistą modlitwę i adorację.

VIII 2020 r. - Liban

IV 2021r. - Izrael