1. Dziś w Kościele przeżywamy Dzień Papieski. Odbywa się także zbiórka na program stypendialny fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” . Także w naszej parafii po każdej Mszy świętej będzie można wesprzeć to dzieło, które wspomaga finansowo uzdolnioną młodzież z uboższych rodzin. Warto wiedzieć, że kilka osób co roku także z naszej parafii otrzymuje stypendia, dzięki temu dziełu. Także w tym roku, a dokładnie we wtorek 16 października    przypada 40 rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża.
  2. Dziś Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim nauczycielom, wychowawcom, katechetom i pracownikom oświaty składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitwie.
  3. Ciągle trwa miesiąc październik, zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w rodzinach. W naszym kościele codziennie o 16.30.
  4. We wtorek o godz. 19.00 kolejne spotkanie wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca.
  5. W środę 19 października kolejna rocznica bestialskiej śmierci bł. Jerzego Popiełuszki, prezbitera i męczennika.

1. Dziś XXIII niedziela zwykła, która rozpoczyna Tydzień wychowania pod hasłem: „ W poszukiwaniu drogi”. Módlmy się w tym tygodniu szczególnie za rodziców, nauczycieli, wychowawców, aby stawali się dobrymi przewodnikami po życiowych drogach dla dzieci i młodzieży.
  2. Dziś całodobowa adoracja. Serdecznie zachęcamy do poświęcenia swojego czasu i przyjścia na modlitwą przed Najświętszym Sakramentem.
  3. W najbliższy wtorek o godz. 19.00 I spotkanie wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca po wakacyjnej przerwie. W ramach spotkania będzie wspólna Msza Święta. Zapraszamy.
  4. W najbliższy czwartek 13 września przedostatnie nabożeństwo Fatimskie w tym roku. Mszy Świętej o godz. 17.00 tego dnia nie będzie , a będzie o godz. 19.00 a po niej procesja Fatimska i modlitwa różańcowa, podczas której będziemy modlić się za rodziców, nauczycieli, dzieci i młodzież z naszej parafii.
  5. Trwają zapisy na parafialną pielgrzymkę dzieci i młodzieży, także chętnych rodziców do Rostkowa, do  miejsca urodzenia św. Stanisława Kostki. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę za dwa tygodnie 22 września. Zapisy u katechetów.

Czytanie na dziś

Źródła nie znaleziono