1. Z bólem przyjęliśmy informację, że w piątek  17 stycznia 2020 r. o godz. 17.30 po ciężkiej chorobie, zaopatrzony Sakramentami Świętymi w wieku 84 lat, w 61. roku kapłaństwa, w 40. roku biskupstwa, odszedł do domu Ojca Biskup Senior diecezji łomżyńskiej Stanisław Stefanek TChr . Główne uroczystości pogrzebowe odbędą się 23 stycznia br. (czwartek) o  godz. 11.00 w Katedrze w Łomży.
2. Dziś II niedziela zwykła. Do piątku w całym Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
3.  We wtorek przypada Dzień Babci, natomiast w środę– Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich i módlmy się w tych dniach za nasze kochane babcie i  naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam: Wiary, co góry przenosi, Nadziei, która nie gaśnie i Miłości w każdej ilości od Bożej Dzieciny.  Życzymy Ci by  narodziło się Światło w Tobie. Niech odsłoni się to co potrzebuje być ujrzane. Niech Nowe Życie pokona śmierć.  Każdego dnia odnajduj Światło na dnie Twojego serca...Ono tam jest, choćby wokół panował mrok. Niech nadchodzący Nowy Rok  przyniesie Ci jak najwięcej łask bożych, życzymy Tobie również, byś doświadczył bożej mocy co dnia i by nasz Pan Jezus Chrystus zawsze był przy Tobie.

życzą

Ksiądz Proboszcz z Wikariuszami

1. Dziś XII niedziela zwykła. Trwa oktawa Bożego Ciała. W czwartek o godz. 16.00 Ostatni  Nieszpór. Poświęcenie ziół i kwiatów na zakończenie obchodów ku czci Bożego Ciała i błogosławieństwo dzieci. Serdecznie zapraszamy.
  2. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim tym, którzy brali udział w procesji Bożego Ciała. Dziękuje szczególnie policji, strażakom i grupie ratowniczej nadzieja, Rycerzom Kolumba za wszelką pomoc w organizacji. Dziękuje wszystkim tym, którzy przygotowali ołtarzyki na procesję Bożego Ciała. Jeszcze raz wszystkim za wszystko dziękuje.
  3. Już 6 lat w naszej parafii jest adoracja Najświętszego Sakramentu od porannej do wieczornej Mszy świętej. Zachęcamy, aby jak najczęściej w ciągu dnia przychodzić do Bazyliki na osobistą modlitwę i adorację.

VIII 2020 r. - Liban

IV 2021r. - Izrael