1. Dziś II niedzielą Adwentu rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które będą trwały do wtorku. Prowadzi je ks. Arkadiusz Dardziński z diecezji Ełckiej, który aktualnie przygotowuje się w Warszawie na misje do Afryki. Msze św. jutro i we wtorek o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 19.00. Msza św. z homilią dla dzieci jutro o godz. 9.00, natomiast dla młodzieży gimnazjalnej i szkoły średniej jutro o godz. 12.00. Spowiedź na każdej Mszy św. jutro i we wtorek. Zachęcamy do dobrego skorzystania z  rekolekcji adwentowych, aby  móc owocnie przeżyć okres adwentu i przygotować się do dobrego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia.
  2. Przypominamy, że roraty codziennie w naszej Bazylice o godz. 6.30. Dzieci szczególnie zapraszamy w środy i piątki.
  3. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć święcę Caritas na stół wigilijny w cenie 15zł.
  4. Także przy wyjściu z Kościoła można złożyć dobrowolną ofiarę puszek na potrzeby Kościoła na wschodzie.
  5. Dziś po Mszy Świętej o godz. 12.00 spotkanie dla osób adorujących Najświętszy Sakrament.