1. Dziś  w Kościele przeżywamy Dzień Papieski. Odbywa się także zbiórka na program stypendialny fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” . Także w naszej parafii po każdej Mszy świętej będzie można wesprzeć to dzieło, które wspomaga finansowo uzdolnioną młodzież. Warto wiedzieć, że kilka osób co roku także z naszej parafii otrzymuje stypendia, dzięki temu dziełu.
2. Dziękujemy za wygłoszone  Słowo Bożego ks. dr Marcinowi Sobiechowi, który na co dzień pracuje w diecezjalnym Radiu Nadzieja.
3. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie, które jest po wieczornej Mszy św. Po nabożeństwie Rycerze Kolumba mają spotkanie formacyjne.
4. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, które są przeznaczone na remont Bazyliki i dzwonnicy. Zostały już odnowione wszystkie witraże, są ciągle robione schody na wieżę widokową z prawej strony. Trwa piaskowanie i wymiana cegieł na fasadzie naszej Świątyni. Jak widzimy z zewnątrz została odnowiona dzwonnica, trwają ciągle prace wewnątrz dzwonnicy. Także zostaną zbudowane nowe kamienne schody przed dzwonnicą, takie jakie były w XVII. Wszystkie prace są wykonywane zgodnie z projektem i  zaleceniem konserwatora zabytków.

1. Dziś XII niedziela zwykła. Trwa oktawa Bożego Ciała. W czwartek o godz. 16.00 Ostatni  Nieszpór. Poświęcenie ziół i kwiatów na zakończenie obchodów ku czci Bożego Ciała i błogosławieństwo dzieci. Serdecznie zapraszamy.
  2. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim tym, którzy brali udział w procesji Bożego Ciała. Dziękuje szczególnie policji, strażakom i grupie ratowniczej nadzieja, Rycerzom Kolumba za wszelką pomoc w organizacji. Dziękuje wszystkim tym, którzy przygotowali ołtarzyki na procesję Bożego Ciała. Jeszcze raz wszystkim za wszystko dziękuje.
  3. Już 6 lat w naszej parafii jest adoracja Najświętszego Sakramentu od porannej do wieczornej Mszy świętej. Zachęcamy, aby jak najczęściej w ciągu dnia przychodzić do Bazyliki na osobistą modlitwę i adorację.

VIII 2020 r. - Liban

IV 2021r. - Izrael