1. Dziś niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Dziękujemy klerykowi Adamowi Polkowskiemu za dzisiejsze Słowo Boże i życzymy dalszego Bożego błogosławieństwa na drodze powołania do kapłaństwa.
  2. We wtorek o godz. 9.10 wylatuje na pielgrzymkę do Ziemi Świętej pierwsza grupa z naszej parafii. Wyjazd na lotnisko sprzed Kościoła o 3.00. Prosimy o punktualność i zabranie wszystkich dokumentów, szczególnie paszportów. Powrót do Myszyńca we wtorek 30 kwietnia około północy. Zapewniamy o modlitwie za całą naszą parafię i będzie starali się umieszczać fotorelację na Facebooku i naszej internetowej stronie parafialnej.
  3. Jutro uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msze święte o 7.00 i 17.00.
  4. W środę święto św. Marka, ewangelisty. O godz. 8.00 Msza Święta i procesja o urodzaje.
  5. Jutro w poniedziałek spotkanie formacyjne o godz. 19.00 dla rodziców i dzieci, które w tym roku przygotowują się do I komunii Świętej.
  6. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej o godz. 17.00 spotkanie w Sali św. Marcina wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.

24-30 IV 2018 r. - pielgrzymka do Ziemi Świętej

23-30 VII 2018 r.- pielgrzymka do Chorwacji

i Medugorje

Link: http://parafia.myszyniec.pl/index.php/aktualnosci/619-pielgrzymka-do-chorwacji-i-medugorje-23-30-07-2018r