1. Dziś  XX niedziela zwykła. Dziękuję za ofiary złożone na tacę tydzień temu na remont naszej Bazyliki i Dzwonnicy. W sumie zebraliśmy 17, 476zł, 65 euro, 7 dolarów i 50 centów.
2. Za tydzień 42. Miodobranie, które rozpocznie się Mszą Świętą w naszej Bazylice o godz. 10.30. Mszy św. będzie przewodniczył kard. Gerard Muller z Rzymu.
3. Dziś żegnamy z naszej wspólnoty parafialnej żegnamy ks. Alberta Lubaka, który przez dwa lata posługiwał w naszej parafii. Od 25 sierpnia zgodnie z decyzją Biskupa Łomżyńskiego ks. Albert będzie wikariuszem w Grajewie w Parafii św. Ojca Pio. Życzymy Bożego Błogosławieństwa w dalszej posłudze kapłańskiej.
4. W pierwszą niedzielę września liturgię przygotowują mieszkańcy Koryt.

1. Dziś XII niedziela zwykła. Trwa oktawa Bożego Ciała. W czwartek o godz. 16.00 Ostatni  Nieszpór. Poświęcenie ziół i kwiatów na zakończenie obchodów ku czci Bożego Ciała i błogosławieństwo dzieci. Serdecznie zapraszamy.
  2. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim tym, którzy brali udział w procesji Bożego Ciała. Dziękuje szczególnie policji, strażakom i grupie ratowniczej nadzieja, Rycerzom Kolumba za wszelką pomoc w organizacji. Dziękuje wszystkim tym, którzy przygotowali ołtarzyki na procesję Bożego Ciała. Jeszcze raz wszystkim za wszystko dziękuje.
  3. Już 6 lat w naszej parafii jest adoracja Najświętszego Sakramentu od porannej do wieczornej Mszy świętej. Zachęcamy, aby jak najczęściej w ciągu dnia przychodzić do Bazyliki na osobistą modlitwę i adorację.

VIII 2020 r. - Liban

IV 2021r. - Izrael