W dniach 9-11 grudnia odbyły się w naszej parafii rekolekcje adwentowe pod hasłem "W oczekiwaniu na Zbawiciela z filiżanką w dłoni..." Rozważania rekolekcyjne  prowadził ks. Arkadiusz Dardziński. Bogu niech będą dzięki za ten czas!

Dzień I: "W kubku czy w filiżance? Trudne rodzinne pytania."

W dniach 10-12 grudnia 2017 odbyły się w naszej parafii rekolekcje Adwentowe. Rozważania rekolekcyjne na temat dążenia do świętości, mocy przebaczenia i relacjach w rodzinie prowadził ks. Tomasz Wieczorek z diecezji Elbląskiej. Bogu niech będą dzięki!

I dzień: Powołanie do świętości

II dzień: Moc przebaczenia w rodzinie

III dzień: Służba, obecność i dziękczynienie w rodzinie

Od 9 do 11 listopada w naszej parafii miało miejsce czterdziestogodzinne nabożeństwo, które poprowadził misjonarz z zakonu Ojców Werbistów ks. Andrzej Zalewski, który na co dzień posługuje w Rosji.

Jeżeli ktoś nie był na głoszonych konferencjach na temat modlitwy, bądź też chce do nich powrócić to zapraszamy serdecznie!

9 listopada: "Modlitwa osobista"

Zapraszamy do powracania do słów, które przez usta Księdza Kamila, kierował do nas sam Bóg.

Rekolekcje, które zostały nam dane, to czas pustyni, czyli odosobnienia i ciszy, w której człowiek wyłączając się z biegu codziennych spraw  (jeżeli tylko chciał) mógł wejść w siebie, by w świetle słowa Bożego głębiej zastanowić się nad swoim życiem i swoimi relacjami z Bogiem, światem i samym sobą.  Były też dla nas okazją, by postawić sobie pytanie: „czy istnieje trwały punkt, do którego zakotwiczone jest moje życie i z którego mogę wyruszyć w dalszą podróż, z nadzieją, odwagą i zaufaniem?”

27 marca- "Modlitwa"

"Wolność a uzależnienia"- wieczór ubogacający

Niedzielna transmisja Mszy Św. z Bazyliki o godz.10.30

Link do kanału YouTube