Jeśli chcesz szukać umocnienia w modlitwie dzięki pięknie śpiewu i głębi ciszy…

Jeśli chcesz z tysiącami młodych ludzi iść do źródeł wiary i braterstwa…

Jeśli chcesz być ugoszczonym przez mieszkańców Bazylei i z wielką prostotą wzajemnie się poznawać…

Jeśli chcesz spotkać ludzi żyjących Ewangelią wśród dzisiejszych wyzwań…

Jeśli chcesz znaleźć nowy zapał do rozwijania solidarności w Europie…

To zapraszamy młodych i nie tylko,  na tygodniowy wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodych Taize które w tym roku odbędzie się w Szwajcarii w Bazylei. Wyjazd z  Myszyńca 27 grudnia w wczesnych godzinach porannych – powrót 2 stycznia po południu. Całkowity koszt transportu, noclegów, wyżywienia i ubezpieczenia to 370 zł i 55 euro. Zapisy i więcej informacji u ks. Andrzeja Surdykowskiego pod numerem 509114457 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Liczba miejsc ograniczona. Więcej czym jest wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodych na stronie: https://www.taize.fr/pl


Pielgrzymki parafialne

Planowane pielgrzymki

24-30 IV 2018 r. - pielgrzymka do Ziemi Świętej

VII 2018 r. - pielgrzymka nauczycieli do Ziemi Świętej

V 2019 r.- pielgrzymka do Włoch

VII 2019 r. - pielgrzymka do Panamy na ŚDM

Nasze ostatnie publikacje:

A już niebawem :

 

Grób Św. Jana Pawła II

 

Kontakt

Adres: Plac Kard. Stefana Wyszyńskiego 1

Tel. do Ks. Dyżurnego:

507116300

Tel. na plebanię:

297721021

Kancelaria parafialna czynna:

od poniedziałku do soboty

godz.: 8.00-9.00 i 16.00-17.00

Czytanie na dziś

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.

Pogoda

Media katolickie