STARE HORY – SPLIT - MEDUGORJE – KRAVICE -  MOSTAR – POCITELJ – BUDAPESZT

1. DZIEŃ 22.07. Poniedziałek: 23,00 Wyjazd z miejsca zbiórki przed kościołem parafialnym, przejazd przez Polskę.
  2. DZIEŃ 23.07. Wtorek: Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej Starohorskiej w Starych Horach na Słowacji. Przejazd na Węgry do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
  3. DZIEŃ 24.07. Środa: Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w dalszą drogę. Przejazd na wybrzeże adriatyckie. Czas wolny w Splicie, dla chętnych pobyt na plaży. Przyjazd do MEDUGORJE w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
  4. DZIEŃ 25.07 Czwartek: Śniadanie, przejazd na miejsce objawień – PODBRDO, wejście na górę.Zejście drogą koło Błękitnego Krzyża. Spacer po MEDUGORJE, zapoznanie z Sanktuarium - Kościół parafialny, figura św. Leopolda Bogdana Mandicia patrona spowiedników, miejsce modlitwy przy Figurze Zmartwychwstałego Zbawiciela. Czas wolny, obiadokolacja, nocleg.
  5. DZIEŃ 26.07. Piątek: Wczesne śniadanie, Droga Krzyżowa na Górze Kriżevac. Powrót do hotelu, krótki odpoczynek, wyjazd nad wodospady KRAVICE. Relaks, kąpiel, opalanie. Powrót do Medugorje, obiadokolacja, nocleg.
  6. DZIEŃ 27.07. Sobota: Śniadanie. Przejazd na wybrzeże. Relaks i wypoczynek na plaży. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, nocleg.
  7. DZIEŃ 28.07 Niedziela: Śniadanie i wyjazd do MOSTARU, Msza Święta w klasztorze franciszkańskim, następnie zwiedzanie starego miasta z przewodnikiem, Stary Most, Kujundziluk - ulica rzemieślników, czas wolny na zakupy i samodzielne zwiedzanie. W drodze powrotnej POCITELJ, amfiteatralnie położone muzułmańskie miasteczko z meczetem oraz charakterystycznymi budynkami architektury muzułmańskiej - medresą, hamamem i karawanserajem. Powrót do Medugorje, czas wolny na zakup pamiątek, obiadokolacja i udział w nabożeństwach wieczornych. Nocleg.
  8. DZIEŃ 29.07. Poniedziałek: Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną. Msza Święta w LudbreguSanktuarium Cudu Eucharystycznego. Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.
  9. DZIEŃ 30.07. Wtorek: - Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w dalszą drogę. Krótka przerwa w Budapeszcie, zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Po przekroczeniu granicy obiad. Powrót na miejsce zbiórki w późnych godzinach wieczornych.

CENA: 1200pln

CENA ZAWIERA: transport klimatyzowanycm autokarem – DVD, barek; 2 noclegi w hotelu tranzytowym – pokoje z łazienkami, 5 noclegów w pensjonacie w Medugorje – pokoje z łazienkami i klimatyzacją; 7 śniadań i obiadokolacji; obiad w drodze powrotnej; opiekę licencjonowanego pilota; ubezpieczenie NNW i KL TuiR ERV; składkę na TFG.

UWAGA: Dodatkowo 120euro płatne w autokarze pilotowi na pokrycie opłat klimatycznych, opłaty parkingowe, drogowe, autostradowe, wjazdy do miast, przewodników lokalnych i inne związane z realizacja programu itp.

Więcej szczegółów u ks. Andrzeja Surdykowskiego  pod numerem 509114457 lub email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ważne Informacje!

Wyjazd  22 lipca ( w poniedziałek) o godz. 23.00 z placu sprzed Kościoła w Myszyńcu. Powrót  w nocy  z 30 lipca na 31 sierpnia, czyli  z wtorku na środę.

Co najważniejsze: Ważny dokument osobisty. Dowód lub paszport. (Kto ma , można dwa te dokumenty wziąć ze sobą). 120 euro dla pilota (dajemy w autobusie) + euro na swoje wydatki, pamiątki. Ubrania, strój kąpielowy,  buty silikonowe, nakrycie na głowę, ręcznik na plażę itp.

Pielgrzymka organizowana przez Biuro Turystyczno Pielgrzymkowe DARIO – TOURS Dariusz Kleczaj;  26-613 Radom - Sadków 53; tel: + 48 605 325 524;   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  www.dariotours.pl