STARE HORY – SPLIT - MEDUGORJE – KRAVICE -  MOSTAR – POCITELJ – BUDAPESZT

  1. DZIEŃ 22.07. Poniedziałek: 23,00 Wyjazd z miejsca zbiórki przed kościołem parafialnym, przejazd przez Polskę.
  2. DZIEŃ 23.07. Wtorek: Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej Starohorskiej w Starych Horach na Słowacji. Przejazd na Węgry do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
  3. DZIEŃ 24.07. Środa: Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w dalszą drogę. Przejazd na wybrzeże adriatyckie. Czas wolny w Splicie, dla chętnych pobyt na plaży. Przyjazd do MEDUGORJE w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
  4. DZIEŃ 25.07 Czwartek: Śniadanie, przejazd na miejsce objawień – PODBRDO, wejście na górę.Zejście drogą koło Błękitnego Krzyża. Spacer po MEDUGORJE, zapoznanie z Sanktuarium - Kościół parafialny, figura św. Leopolda Bogdana Mandicia patrona spowiedników, miejsce modlitwy przy Figurze Zmartwychwstałego Zbawiciela. Czas wolny, obiadokolacja, nocleg.
  5. DZIEŃ 26.07. Piątek: Wczesne śniadanie, Droga Krzyżowa na Górze Kriżevac. Powrót do hotelu, krótki odpoczynek, wyjazd nad wodospady KRAVICE. Relaks, kąpiel, opalanie. Powrót do Medugorje, obiadokolacja, nocleg.
  6. DZIEŃ 27.07. Sobota: Śniadanie. Przejazd na wybrzeże. Relaks i wypoczynek na plaży. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, nocleg.
  7. DZIEŃ 28.07 Niedziela: Śniadanie i wyjazd do MOSTARU, Msza Święta w klasztorze franciszkańskim, następnie zwiedzanie starego miasta z przewodnikiem, Stary Most, Kujundziluk - ulica rzemieślników, czas wolny na zakupy i samodzielne zwiedzanie. W drodze powrotnej POCITELJ, amfiteatralnie położone muzułmańskie miasteczko z meczetem oraz charakterystycznymi budynkami architektury muzułmańskiej - medresą, hamamem i karawanserajem. Powrót do Medugorje, czas wolny na zakup pamiątek, obiadokolacja i udział w nabożeństwach wieczornych. Nocleg.
  8. DZIEŃ 29.07. Poniedziałek: Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną. Msza Święta w LudbreguSanktuarium Cudu Eucharystycznego. Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.
  9. DZIEŃ 30.07. Wtorek: - Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w dalszą drogę. Krótka przerwa w Budapeszcie, zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Po przekroczeniu granicy obiad. Powrót na miejsce zbiórki w późnych godzinach wieczornych.

CENA: 1200pln

CENA ZAWIERA: transport klimatyzowanycm autokarem – DVD, barek; 2 noclegi w hotelu tranzytowym – pokoje z łazienkami, 5 noclegów w pensjonacie w Medugorje – pokoje z łazienkami i klimatyzacją; 7 śniadań i obiadokolacji; obiad w drodze powrotnej; opiekę licencjonowanego pilota; ubezpieczenie NNW i KL TuiR ERV; składkę na TFG.

UWAGA: Dodatkowo 120euro płatne w autokarze pilotowi na pokrycie opłat klimatycznych, opłaty parkingowe, drogowe, autostradowe, wjazdy do miast, przewodników lokalnych i inne związane z realizacja programu itp.

 

Więcej szczegółów u ks. Andrzeja Surdykowskiego  pod numerem 509114457 lub email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ważne Informacje!

Wyjazd  22 lipca ( w poniedziałek) o godz. 23.00 z placu sprzed Kościoła w Myszyńcu. Powrót  w nocy  z 30 lipca na 31 sierpnia, czyli  z wtorku na środę.

Co najważniejsze: Ważny dokument osobisty. Dowód lub paszport. (Kto ma , można dwa te dokumenty wziąć ze sobą). 120 euro dla pilota (dajemy w autobusie) + euro na swoje wydatki, pamiątki. Ubrania, strój kąpielowy,  buty silikonowe, nakrycie na głowę, ręcznik na plażę itp.  

Pielgrzymka organizowana przez Biuro Turystyczno Pielgrzymkowe DARIO – TOURS Dariusz Kleczaj;  26-613 Radom - Sadków 53; tel: + 48 605 325 524;   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  www.dariotours.pl


Pielgrzymki parafialne

Planowane pielgrzymki

VIII 2020 r. - Liban

IV 2021r. - Izrael

VII 2012r. - Izrael

Nasze ostatnie publikacje:

A już niebawem :

 

'Ojcze nasz'- zapis kurpiowski

          Łojce nas

Łojce nas, chtórnyś je w ńebźe
        Śwęć śë jińë Twoje
    Przydź Królestwo Twoje
        Bądź wolå Twoja
   Jeko w ńebźe tak ji na źëńi
  Chleba naségo powsednégo
         Dåj nóm dźiśåj
   Ji łodpuść nóm nase źiny
    Jeko ji my łodpuscómy
        Nasëm źinowajcóm
 Ji ńe wódź nas na pokusëńe
   Łale nas zbåw łode złégo
                Łamën.

 

 Ofiary na REMONT BAZYLIKI

              nr konta:

34892000010002211620000120

             Bóg zapłać!

Grób Św. Jana Pawła II

 

Kontakt

Adres: Plac Kard. Stefana Wyszyńskiego 1

Tel. do Ks. Dyżurnego:

507116300

Tel. na plebanię:

297721021

Kancelaria parafialna czynna:

od poniedziałku do soboty

godz.: 8.00-9.00 i 16.00-17.00

Pogoda

Media katolickie