Mamy za sobą pierwsze spotkanie Seminarium Odnowy Wiary (19.04). Wzięło udział prawie 200 parafian.

Konferencja z I spotkania SOW- ks. Krzysztof Kralka i świadectwo Marty Mendrek!  Kto nie mógł uczestniczyć, to zapraszamy serdecznie do wysłuchania!

Zaufaj Mu i daj się poprowadzić w czasie tego seminarium, a zobaczysz, że Twoje życie zostanie przemienione!

Chcesz dołączyć,zapraszamy we wtorek na godz. 19.00

Seminarium Odnowy Wiary, to forma rekolekcji, poprzez które Bóg wzbudził i nadal budzi wielu ludzi do żywej wiary, do otwartości na działanie Ducha Świętego. Prosta, a jednocześnie dynamiczna forma przekazu, poprowadzi Cię bezpośrednio do osobistego doświadczenia głoszonych treści. Dzisiejszy świat skutecznie stara się zagłuszyć w naszych sercach głos Boga, który chce nas prowadzić właściwymi drogami. Seminarium Odnowy Wiary jest adresowane do osób, które pragną doświadczyć osobistego spotkania z Bogiem.

Seminarium Odnowy Wiary trwa 10 tygodni i opiera się na:

1. Codziennej modlitwie osobistej, podczas której rozważa się określony fragment z Pisma Świętego, a własne refleksje zapisuje się w miejscu przeznaczonym na notatki w podręczniku uczestnika.
  2. Cotygodniowym spotkaniu w Kościele, które obejmuje: wspólną modlitwę, konferencję podsumowującą tydzień i spotkanie w małej grupce dzielenia.

Seminarium Odnowy Wiary pomoże Ci w dojrzałym, zdecydowanym i osobistym zwróceniu się ku Jezusowi Chrystusowi, oraz przyjęciu osoby Ducha Świętego, Jego obecności i mocy.

Zapisy w zakrystii lub na I spotkaniu. Więcej informacji u ks. Andrzeja – 509114457.  Rozpoczęcie Seminarium Odnowy Wiary  19 kwietnia  o godz. 19.00 w Bazylice Mniejszej w Myszyńcu. Serdecznie zapraszamy!