MYSZYNIEC – KRAKÓW – ZADAR – MEDUGORJE – VEPRIĆ – MOSTAR – POCITELJ – KRAVICE – SZYBENIK – ZAMEK ORAWSKI - MYSZYNIEC

Szczegółowy plan pielgrzymki:

DZIEŃ I 23.07. Poniedziałek: 1,00 Wyjazd z miejsca zbiórki przed kościołem parafialnym, przejazd do KRAKOWA. 8,00 Msza święta w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie – Łagiewnikach. Przejazd przez Słowację, w Węgrzech w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

  1. DZIEŃ II 24.07. Wtorek: Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w dalszą drogę. Przejazd do ZADARU, Msza święta, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, przejazd nad morze. Pobyt na plaży, kąpiel, opalanie, relaks nad wodą. Przyjazd do MEDUGORJE w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg w hotelu w centrum Medjugorje.
  2. DZIEŃ III 25.07 Środa: Śniadanie, przejazd na górę PODBRDO, wejście na górę. Spacer po MEDUGORJE, zapoznanie z Sanktuarium - kościół parafialny, figura św. Leopolda Bogdana Mandicia patrona spowiedników, miejsce modlitwy przy figurze Zmartwychwstałego Zbawiciela itp. Czas wolny, obiadokolacja i nabożeństwa wieczorne. Nocleg w hotelu w Medjugorie.
  3. DZIEŃ IV 26.07. Czwartek: Śniadanie. Przejazd na wybrzeże do MAKARSKIEJ. Msza święta w Sanktuarium VEPRIĆ(chorwackie Lourdes). Kąpiel, opalanie, relaks. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych. Nocleg w hotelu w Medjugorie.
  4. DZIEŃ V 27.07. Piątek: Wczesne śniadanie, Droga Krzyżowa na górze Kriżevac. Powrót do hotelu, krótki odpoczynek, dla chętnych wyjazd nad ADRIATYK. Relaks na plaży, kąpiel, opalanie. Powrót do Medugorje, obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych. Nocleg w hotelu w Medjugorie.
  5.  DZIEŃ VI 28.07 Sobota: Śniadanie i wyjazd do MOSTARU, Msza święta w klasztorze franciszkańskim, następnie zwiedzanie starego miasta z przewodnikiem, Stary Most, Kujundziluk - ulica rzemieślników, czas wolny na zakupy i samodzielne zwiedzanie. W drodze powrotnej POCITELJ, amfiteatralnie położone muzułmańskie miasteczko z meczetem oraz charakterystycznymi budynkami architektury muzułmańskiej - medresą, hamamem i karawanserajem. Następnie przejazd nad rzekę Trebizat i pobyt nad wodospadami KRAVICA. Kąpiel, opalanie. Powrót do Medugorje, czas wolny na zakup pamiątek, obiadokolacja i udział w nabożeństwach wieczornych. Nocleg w hotelu w Medjugorie.
  6. .DZIEŃ  VII 29.07. Niedziela: Msza święta, śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną. Po trasie krótki postój w SZYBENIKU, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, czas wolny. Przyjazd do hotelu na Węgrzech w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.
  7. DZIEŃ VIII 30. 07. Poniedziałek: - Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w dalszą drogę. Przejazd przez Węgry na Słowację, krótki postój i zwiedzanie Zamku Orawskiego. Po przekroczeniu granicy obiad. Msza święta po trasie. Powrót na miejsce zbiórki w późnych godzinach wieczornych.

Więcej szczegółów i zapisy u ks. Andrzeja Surdykowskiego pod numerem 509114457 lub email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pielgrzymka organizowana przez Biuro Turystyczno Pielgrzymkowe DARIO – TOURS Dariusz Kleczaj;  26-613 Radom - Sadków 53; tel: + 48 605 325 524;   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

CENA: 1200pln+ 100 euro

CENA ZAWIERA: transport klimatyzowanym autokarem – DVD, barek; 2 noclegi w hotelu tranzytowym na Wegrzech – pokoje z łazienkami, 5 noclegów w pensjonacie w Medugorje – pokoje z łazienkami i klimatyzacją; 7 sniadań i obiadokolacji; obiad w drodze powrotnej; opiekę licencjonowanego pilota; biletu wstępu do Zamku Orawskiego ubezpieczenie NNW i KL TuiR ERV; składkę na TFG.

UWAGA: 100euro płatne w autokarze pilotowi na pokrycie opłat klimatycznych, opłaty parkingowe, drogowe, autostradowe, wjazdy do miast, przewodników lokalnych i inne związane z realizacja programu itp.


Pielgrzymki parafialne

Planowane pielgrzymki

V 2019 r.- pielgrzymka do Włoch

VII 2019 r. - pielgrzymka do Panamy na ŚDM

VIII 2019 r. - Pielgrzymka do Libanu

Nasze ostatnie publikacje:

A już niebawem :

 

Grób Św. Jana Pawła II

 

Kontakt

Adres: Plac Kard. Stefana Wyszyńskiego 1

Tel. do Ks. Dyżurnego:

507116300

Tel. na plebanię:

297721021

Kancelaria parafialna czynna:

od poniedziałku do soboty

godz.: 8.00-9.00 i 16.00-17.00

Czytanie na dziś

Źródła nie znaleziono

Pogoda

Media katolickie