GIDLE – PADWA – RZYM –CASCIA -  ASYŻ – WENECJA – WIEDEŃ - CZĘSTOCHOWA

Szczegółowy plan pielgrzymki:

  1. DZIEŃ 06.08. Poniedziałek: 3,30 wyjazd na pielgrzymkę sprzed Kościoła w Myszyńcu. Przejazd przez Polskę, po drodze Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej w Gidlach. Przyjazd do hotelu we Włoszech, zakwaterowanie (późnym wieczorem) i nocleg.
  2. DZIEŃ 07.08. Wtorek: Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w dalszą drogę. Pobyt w Padwie, wizyta w Bazylice św. Antoniego. Msza święta, zwiedzanie. Przyjazd do hotelu w okolicach Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
  3. DZIEŃ 08.08. Środa: Śniadanie, przejazd autokarem do Rzymu, udział w Audiencji Generalnej. Wizyta na Grobie św. Jana Pawła II, zwiedzanie Bazyliki. Czas wolny następnie zwiedzanie miasta z przewodnikiem – kościół św. Filipa Neri – Chiesa Nuova, Piazza Navona, Pantheon, Fontana di Trevi, Piazza Venezia, Altare della Patria, Foro Romano, Palatino, Arco di Constantino,Colosseo (z zewnątrz). Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
  4. 4. DZIEŃ 09.08. Czwartek: Śniadanie, przejazd do Casci, zwiedzanie Sanktuarium św. Rity – kościół i klasztor z relikwiami Świętej. Przejazd do Asyżu. Msza Święta w Kaplicy Pokoju, zwiedzanie Bazyliki św. Franciszka ze słynnymi freskami Giotta, następnie czas wolny w miasteczku i krótki spacer przez centrum. Odwiedzimy Piazza Comune z portykiem świątyni Minerwy i kościół św. Klary. Przejazd do hotelu w okolicach Wenecji, obiadokolacja i nocleg.
  5. DZIEŃ 10.08. Piątek: Śniadanie, Msza Święta, czas wolny relaks i wypoczynek na plaży nad Morzem Adriatyckim. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w okolicach Wenecji.
  6. DZIEŃ 11.08. Sobota: Śniadanie, przejazd do Wenecji, rejs statkiem po lagunie, zwiedzanie miasta z przewodnikiem – Plac św. Marka, Pałac Dożów, Bazylika św. Marka(z zewnątrz), Most westchnień, Rialto. Czas wolny. Powrót do hotelu w okolicach Wenecji obiadokolacja i nocleg.
  7. DZIEŃ 12.08. Niedziela: Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną. Przejazd do Wiednia, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: przejazd Ringiem, Graben, Kohlmarkt, Katedra św. Szczepana, Hofburg, Hundertwasserhaus, Belweder, czas wolny. Obiadokolacja, nocleg w hotelu we Wiedniu.
  8. DZIEŃ 13.08. Poniedziałek: Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w dalszą drogę. Przejazd do Częstochowy, Msza święta na Jasnej Górze. Obiad. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

                                                                           

Więcej szczegółów i zapisy u ks. Andrzeja Surdykowskiego pod numerem 509114457 lub email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pielgrzymka organizowana przez Biuro Turystyczno Pielgrzymkowe DARIO-TOURS Dariusz Kleczaj, 26-613 Radom – Sadków 53, tel. + 48 605 325 524;   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.dariotours.pl

CENA :1900PLN + 100euro

Cena zawiera: transport komfortowym autokarem – DVD, barek; 7 śniadań i obiadokolacji; obiad na powrocie; 7 noclegów w pokojach z łazienkami; opiekę licencjonowanego pilota; w Rzymie;  ubezpieczenie KL i NNW TuiR ERV; składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

UWAGA: 100euro płatne w autokarze pilotowi na pokrycie opłat klimatycznych, opłaty parkingowe, drogowe, autostradowe, wjazdy do miast, przewodników lokalnych, system Tour – Guide  i inne związane z realizacja programu itp.


Pielgrzymki parafialne

Planowane pielgrzymki

V 2019 r.- pielgrzymka do Włoch

VII 2019 r. - pielgrzymka do Panamy na ŚDM

VIII 2019 r. - Pielgrzymka do Libanu

Nasze ostatnie publikacje:

A już niebawem :

 

Grób Św. Jana Pawła II

 

Kontakt

Adres: Plac Kard. Stefana Wyszyńskiego 1

Tel. do Ks. Dyżurnego:

507116300

Tel. na plebanię:

297721021

Kancelaria parafialna czynna:

od poniedziałku do soboty

godz.: 8.00-9.00 i 16.00-17.00

Czytanie na dziś

Źródła nie znaleziono

Pogoda

Media katolickie